Seminaria i warsztaty

» Sprawdź terminy seminariów i warsztatów

Na seminarium przekazuję najnowszą wiedzę, o tym jak jesteśmy zbudowani pod względem energetycznym, Jak działa i pracuje nasza świadomość, podświadomość, nasza nadświadomość i nasze wewnętrzne Źródło. Nikt nie mówi o szczegółach budowy energetycznej człowieka, bo tak naprawdę nikt jej nie zna. Właśnie w nich tkwi to, co najważniejsze.

Tak naprawdę, nikt też jednoznacznie nie mówi, dlaczego choruje nasze ciało fizyczne.

Medycyna wszystko tłumaczy warunkami zewnętrznymi, a według mnie mają znaczenie marginalne. Ignorowanie duchowej i energetycznej natury organizmu człowieka często doprowadza do całkowitych absurdów, które często obserwuję.

Medycyna ma nawet gałąź swojej wiedzy, która pokazuje jak bardzo nie rozumie tego, dlaczego coś, dzieje się z człowiekiem. Ta część medycyny nazywa się statystyką medyczną.

Na seminarium poznajemy i sprawdzamy wiedzę, którą przekazuję. Uczymy się technik pracy z ciałem. Poznajemy programy, które na nas działają i sprawdzamy, czy to, czego uczę jest wiedzą, czy wiarą. To, co jest wiedzą działa w 100%, to co nią nie jest, działa czasami.

Jest to niezwykła i piękna wiedza o człowieku, o tym jak jest silny i dobry, o tym, że jest niezwykłą istotą i o tym, że nigdy naturą człowieka nie było dobro i zło, a tylko DOBRO!!!!

Kiedy poznajemy mechanizmy, które nas tworzą, odpadają wszystkie bajki, konfabulacje i manipulacje, odpada strach - co dalej?!

Jest to niezwykła wiedza dla niezwykłych ludzi, dla nieprzeciętnych, czujących, uczciwych i prawych, których byle czym zbyć się nie da. Którzy otwarcie pytają - DLACZEGO TAK JEST ??!! ...i nie poddadzą się manipulacji - nie widzieli, a uwierzyli - lecz będą tak długo sprawdzać, aż uznają to za prawdę i przyjmą, lub fałsz i odrzucą. Te seminarium daje kompendium wiedzy o tym, jak działa nasze ciało, nasz umysł i nasz świat. To seminarium przypomina nam o tym, KIM W ISTOCIE JESTEŚMY.

Jedyne, co mogę powiedzieć, to cieszę się, że się spotkamy.

Na seminarium omawiam między innymi:

Dla tych, którzy chcą, pod moim okiem kontynuować pracę, będą organizowane specjalne 2-3 dniowe spotkania - tylko dla uczestników kursów, na przykład raz na kwartał lub pół roku. Dlatego wszystkie chętne osoby proszę o zgłoszenia do tworzenia grup dla zaawansowanych.

» Sprawdź terminy seminariów i warsztatów